Samochód widmo

  • 09.10.2018, 17:14 (aktualizacja 11.10.2018, 08:19)
  • Edmund Kordas
Samochód widmo Czytelnik OKA
Takie wrażenie mogli odnieść podróżujący dzisiaj przed południem trasą DK 79, w okolicach miejscowości Kociołki , gmina Kozienice.

Wtorek 09.10.2018 (inf.własna)

Około godziny 8.00 z niewiadomych przyczyn auto na tablicach rejestracyjnych z powiatu kozienickiego  wylądowało w lesie. Jak twierdzą nasi informatorzy, wyglądało to tak jakby autem nikt nie kierował.

Kozienicka policja pobrała próbki zapachowe w celu ustalenia, kto prowadził auto w chwili zdarzenia. Wszystko na to wskazuje, że mamy do czynienia z sytuacją tzw. podwójnego gazu.

Red.

Edmund Kordas

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof Kozak
Krzysztof Kozak 11.10.2018, 00:15
Widzę że informatorzy OKA również działają na podwójnym gazie. Wcale się nie dziwię że nie widzieli kierowcy jak nie wiedzą która jest godzina... Jak samochód mógł wypaść z drogi o 10 skoro widziałem stojący przy nim radiowóz 2 godziny wcześniej...
Redakcja
Redakcja 11.10.2018, 08:23
Już poprawiliśmy, na FB zrobiliśmy to niemal natychmiast. Zarówno my , jak i nasz informator nie jeździmy na podwójnym gazie. Widocznie nasz informator jest szczęśliwym człowiekiem a szczęśliwi czasu nie liczą, prawda?. Pozdrawiamy.

Pozostałe