Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:32
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

Enea Wytwarzanie zaprasza do korzystania z usług przechowywania dokumentacji
Enea Wytwarzanie zaprasza do korzystania z usług przechowywania dokumentacji
Enea Wytwarzanie oferuje usługi w zakresie przechowywania dokumentacji o czasowym okresie przechowywania. Jako wyspecjalizowany podmiot, spółka jest uprawniona do przechowywania dokumentacji na podstawie wpisu do rejestru przechowawców akt osobowych i płacowych nr 66 prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. 29.12.2023 13:47
Akcja świąteczno-mikołajkowa Enei Wytwarzanie
Akcja świąteczno-mikołajkowa Enei Wytwarzanie
Enea Wytwarzanie po raz kolejny zorganizowała świąteczno-mikołajkową akcję, podczas której pomogła tym, którzy potrzebują wsparcia w tym wyjątkowym okresie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. 24.12.2023 10:14
KONTAKTÓW Z POLICJĄ ŻYCZĘ WYŁĄCZNIE PRZYJEMNYCH (wywiad z komendantem KPP w Kozienicach, insp. Sławomirem Rekiem )
KONTAKTÓW Z POLICJĄ ŻYCZĘ WYŁĄCZNIE PRZYJEMNYCH (wywiad z komendantem KPP w Kozienicach, insp. Sławomirem Rekiem )
Zamysł przeprowadzenia tego wywiadu powstał tuż po debacie społecznej z końca października, uznaliśmy wtedy bowiem, że kwestię bezpieczeństwa w powiecie kozienickim omówić warto, a kto jest najwłaściwszą osobą, by zwrócić się do niego w tej sprawie, jeśli nie powiatowy komendant policji? Sprawa nieco się przeciągnęła, jednak mamy wrażenie, że dzięki temu rozmowa z insp. Sławomirem Rekiem, od niemal 3 lat komendantem Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, nabrała pewnego okołoświątecznego sznytu… 22.12.2023 13:40
OKO 24/506
OKO 24/506
506. numer Tygodnika OKO jest już dostępny! 21.12.2023 06:37    1
Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Enei Wytwarzanie już za nami
Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Enei Wytwarzanie już za nami
We wtorek, 12 grudnia kierujący Warsztatem Terapii Zajęciowej w Przewozie oraz Środowiskowym Domem Samopomocy w Nowej Wsi wraz z wychowankami zorganizowali w Enei Wytwarzanie tradycyjny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. 12.12.2023 15:27
COŚ Z MOJEGO ŻYCIA I ŚWIATA
COŚ Z MOJEGO ŻYCIA I ŚWIATA
Z kozienickim muzykiem ukrywającym się pod imieniem Drømmefanger rozmawialiśmy o jego black metalowo-eksperymentalnym projekcie Unelmia w maju tego roku. W wywiadzie znalazła się wtedy zapowiedź debiutanckiej EP… co właśnie się ziściło. 29 listopada mini-album zatytułowany „Przedwiosna” pojawił się w Internecie, a za chwilę dostępne będą także płyty CD, uznaliśmy więc za zasadne, by zamienić kilka słów po raz kolejny…. 10.12.2023 16:54
„Szansa na sukces” - droga do sukcesu?
„Szansa na sukces” - droga do sukcesu?
Oliwier Dębiński, z którym wywiad opublikowaliśmy w numerze 10/2023 przy okazji premiery jego debiutanckiego singla, pojawił się ostatnio na tysiącach ekranów w domach Polaków jako uczestnik programu „Szansa na sukces”, odcinka z piosenkami napisanymi przez Sławomira Sokołowskiego, czyli autora utworów takich jak „Daj mi tę noc”, „Kroplą deszczu”, „Kolorowe sny” czy „Color of your life” - to tę właśnie ostatnią piosenkę, eurowizyjny przebój Michała Szpaka, wykonał Oliwier w programie. 10.12.2023 16:21
OKO 23/505
OKO 23/505
505. numer Tygodnika OKO jest już dostępny! 07.12.2023 06:51
Kondycja finansowa Gminy Kozienice
Kondycja finansowa Gminy Kozienice
Sytuacja finansowa jednostek samorządu terytorialnego jest przedmiotem wielu badań i analiz. Ekonomiści, bazując na ogólnodostępnych budżetach, co roku przygotowują obszerne zestawienia w tym temacie. Wynikami zainteresowana jest również opinia publiczna – nic dziwnego, bowiem dobrze prowadzona gospodarka finansowa jest jednym z głównych czynników, które wpływają na możliwości rozwojowe samorządów, a tym samym życie mieszkańców. 05.12.2023 14:12
Koncert Chóru Kameralnego „In Laetitia” (relacja filmowa)
Koncert Chóru Kameralnego „In Laetitia” (relacja filmowa)
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z koncertu Chóru Kameralnego „In Laetitia”, który odbył się 26 listopada 2023 r. w kościele pw. św. Rodziny w Kozienicach. 01.12.2023 18:11
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama