Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 12:10
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

Wznowienie przyjęć pacjentów do oddziałów: ginekologiczno – położniczego, neonatologicznego i pediatrycznego
Wznowienie przyjęć pacjentów do oddziałów: ginekologiczno – położniczego, neonatologicznego i pediatrycznego
Informujemy, że od dnia 11 stycznia 2021 roku wznawiamy przyjęcia pacjentów do następujących Oddziałów: Ginekologiczno – Położniczego, Neonatologicznego oraz Pediatrycznego. 11.01.2021 15:34
INFORMACJA O BIEŻĄCEJ SYTUACJI  w SP ZZOZ w KOZIENICACH
INFORMACJA O BIEŻĄCEJ SYTUACJI w SP ZZOZ w KOZIENICACH
Aktualizacja z dnia 8 styczniea 2020. 08.01.2021 15:56
Enea Wytwarzanie po raz kolejny włączyła się w akcję ubierania choinki w odblaski dedykowane mieszkańcom Kozienic
Enea Wytwarzanie po raz kolejny włączyła się w akcję ubierania choinki w odblaski dedykowane mieszkańcom Kozienic
Tradycyjnie w okresie świąt Bożego Narodzenia, przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kozinicach, ubrano choinkę, gdzie ozdobami były elementy odblaskowe przeznaczone dla okolicznych mieszkańców. Do akcji ponownie przyłączyła się Enea Wytwarzanie. 28.12.2020 15:45
Nowa siłownia plenerowa dla mieszkańców Gminy Kozienice dzięki grantowi od PSE
Nowa siłownia plenerowa dla mieszkańców Gminy Kozienice dzięki grantowi od PSE
Mieszkańcy gminy Kozienice mogą już korzystać z nowej siłowni plenerowej przy Kozienickim Dziennym Domu Senior+. Inwestycja zrealizowana została ze środków pozyskanych w ramach programu granatowego ,,WzMOCnij swoje otoczenie", organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, oraz ze środków finansowych Gminy Kozienice. 22.12.2020 10:37
ROZMOWY PRZY WYCINANIU LASU (wersja pełna)
ROZMOWY PRZY WYCINANIU LASU (wersja pełna)
Wygląda na to, że nasz tekst z pierwszej strony poprzedniego numeru zatytułowany “Starostwa kozienickiego wojna z lasem?” wzbudził wiele emocji, zaś kilka dni później, gdy opublikowaliśmy na FB pierwsze zdjęcie z rozpoczętej wycinki, dyskusja rozgorzała na dobre - niestety, nie tylko na dobre. Postarajmy się ją zatem nieco uporządkować… 19.12.2020 08:46    7
Dzieci pracowników Enei Wytwarzanie wyśpiewały piosenki świąteczne w ramach konkursu kolęd i pastorałek
Dzieci pracowników Enei Wytwarzanie wyśpiewały piosenki świąteczne w ramach konkursu kolęd i pastorałek
Od czwartku, 3 grudnia, przyjmowano zgłoszenia w konkursie kolęd i pastorałek, który skierowany był do dzieci pracowników Enei Wytwarzanie. Prezentacja występów muzycznych rozpoczęła się już 17 grudnia, a towarzyszyć nam będzie przez cały okres przedświąteczny. 18.12.2020 16:25
Uwaga na firmy podszywające się pod instytucje publiczne!
Uwaga na firmy podszywające się pod instytucje publiczne!
Ważne ostrzeżenie ze strony Gminy Kozienice. 15.12.2020 12:21
KDK zaprasza do wspólnego śpiewania
KDK zaprasza do wspólnego śpiewania
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłosiły w środę, 9 grudnia, kolejny konkurs z nagrodami. Tym razem okazję do wykazania się będą mieli wokaliści, bo tematem przewodnim zabawy jest „Rodzinne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych”. 09.12.2020 13:20
Enea Nowa Energia zarządza segmentem OZE Grupy Enea
Enea Nowa Energia zarządza segmentem OZE Grupy Enea
Spółka Enea Nowa Energia – która ma swoją siedzibę w Radomiu, a do której zadań należy zarządzanie i rozwój projektami opartymi na odnawialnych źródłach energii (OZE) – weszła w kolejny, ważny etap prac organizacyjnych. Do Enei Nowa Energia włączono aktywa Grupy Enea rozwijane do tej pory w ramach Segmentu OZE w spółce Enea Wytwarzanie. 08.12.2020 13:47
Zabójstwo w Kozienicach
Zabójstwo w Kozienicach
Mężczyzna, który miał w sobotę spowodować śmierć swojej byłej partnerki zadając jej rany kłute, został wczoraj zatrzymany przez policję. To kolejna w tym roku, po zabójstwie z 5 kwietnia, tragedia w Kozienicach, gdzie przyczyną śmierci były ciosy ostrym narzędziem. 07.12.2020 13:39
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama