Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 18:02
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SKŁADA PODZIĘKOWANIA ZA ZAKUP PRZEZ ENEĘ WYTWARZANIE SPRZETU DO DEZYNFEKCJI KARETEK
ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SKŁADA PODZIĘKOWANIA ZA ZAKUP PRZEZ ENEĘ WYTWARZANIE SPRZETU DO DEZYNFEKCJI KARETEK
Komisja Zakładowa Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego działająca przy Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach, na ręce Prezesa Zarządu Enei Wytwarzanie Antoniego Józwowicza, złożyła podziękowania za zakup specjalistycznego sprzętu do kompleksowej dezynfekcji karetek za pomocą suchej mgły. 22.05.2020 17:38
Aktualna sytuacja w kozienickim szpitalu okiem zastępcy dyrektora 
Aktualna sytuacja w kozienickim szpitalu okiem zastępcy dyrektora 
W związku z sytuacją, gdzie zarówno doniesienie medialne, informacje nieoficjalne, jak i publikacje instytucji powołanych do monitorowania sytuacji (komunikaty sanepidu)  wskazują, że po okresie względnego spokoju pojawiła się w powiecie kozienickim kolejna fala potwierdzonych zakażeń, których ogniskiem wydaje się być tym razem kozienicki szpital, poprosiliśmy o krótki komentarz Witold Wrodyckiego, zastępcę dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach. 21.05.2020 13:48
MARIANÓW POMAGA W DOBIE KORONAWIRUSA
MARIANÓW POMAGA W DOBIE KORONAWIRUSA
W obliczu pandemii koronawirusa, mieszkańcy niewielkiej miejscowości powiatu kozienickiego zmobilizowali siły, chcąc pokazać pracownikom medycznym, że jednoczą się z nimi w tej trudnej i jakże wyczerpującej walce z epidemią. 20.05.2020 17:25
Gmina Głowaczów w walce z epidemią koronawirusa
Gmina Głowaczów w walce z epidemią koronawirusa
Wiele samorządów i organizacji pozarządowych jest teraz na pierwszej linii frontu walki ze społecznymi konsekwencjami epidemii, a ich działania dają ludziom nadzieję i pozytywną energię. 20.05.2020 12:51
Już od jutra płatne badania na obecność przeciwciał koronowirusa SARS-CoV-2 dostępne dla wszystkich w SP ZZOZ Kozienice
Już od jutra płatne badania na obecność przeciwciał koronowirusa SARS-CoV-2 dostępne dla wszystkich w SP ZZOZ Kozienice
Koszta badania wynosi 80 złotych, można będzie wykonać je (od poniedziałku do piątku) w Laboratorium Analitycznym Centralnym Szpitala Powiatowego w Kozienicach. 19.05.2020 15:58    1
Kozienicki oddział PCK podziękował dziś ratownikom z SPZZOZ Kozienice
Kozienicki oddział PCK podziękował dziś ratownikom z SPZZOZ Kozienice
Dziś, tj. 19 maja, w samo południe, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Kozienicach podziękował w imieniu mieszkańców ziemi kozienickie wszystkim ratownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach za ich poświęcenie w pracy na rzecz walki z epidemią. 19.05.2020 14:21
Urodziny Papieża Polaka
Urodziny Papieża Polaka
Rok 2020 jest rokiem wielu okrągłych i ważnych dla Polski i Polaków rocznic. 18 maja przypada 100. rocznica urodzin naszego papieża i dla większości rodaków miało to być wspólne świętowanie. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że zaplanowane wydarzenia nie mogą się odbyć - podobnie jest w Kozienicach. 18.05.2020 13:06
Z ostatniej chwili: Ponad 1.5 miliona złotych dofinansowania na funkcjonowanie żłobka!
Z ostatniej chwili: Ponad 1.5 miliona złotych dofinansowania na funkcjonowanie żłobka!
Miło jest nam donieść Państwu o kolejnym sukcesie gminy Kozienice w pozyskiwaniu środków zewnętrznych! 15.05.2020 07:05
Będzie referendum w sprawie odwołania Rady Gminy Magnuszew?
Będzie referendum w sprawie odwołania Rady Gminy Magnuszew?
Wniosek o przeprowadzenie takiego referendum trafił do komisarza wyborczego w Radomiu 28 kwietnia, co oznacza, że decyzja w tej sprawie musi zostać ogłoszona do dnia 28 maja. 14.05.2020 13:40
Spotkamy się w kinie (plenerowym)?!
Spotkamy się w kinie (plenerowym)?!
O trudnej sytuacji związanej z koronawirusem, sukcesywnym łagodzeniu obostrzeń, otwieraniu instytucji kulturalnych, sportowych i opiekuńczych, a także inwestycjach, dotacjach i... kinie samochodowym z Burmistrzem Gminy Kozienice Piotrem Kozłowskim rozmawiają Renata Jasek i Edmund Kordas. 14.05.2020 13:26
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama