Kolejna edycja kampanii „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi” ze wsparciem od Enei Wytwarzanie

  • 24.09.2021, 16:27
  • Albert Kopański
Kolejna edycja kampanii „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi” ze wsparciem…
W sobotę, 18 września rozpoczęła się już 6. edycja kampanii społeczno-charytatywnej „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi.” Organizatorem akcji jest Fundacja Energia-Działanie, natomiast partnerem wydarzenia jest Enea Wytwarzanie.


Ta szczytna akcja ma na celu wspieranie kobiet zmagających się z nowotworem piersi, a także promocję profilaktyki zdrowotnej. Podczas kampanii zbierane są środki na leczenie chorych, a także na diagnozowanie nowotworu piersi.

Podczas pierwszej części kampanii, która rozgrywała się w weekend przygotowano wiele atrakcji. W sobotę wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z różnego rodzaju symulatorów - zderzeń, dachowania, poduszki powietrznej, wagi przeciążeniowej oraz refleksomierza.


Tego dnia na kozienickich ulicach można było ujrzeć również paradę motocykli, której finałem było wspólne grillowanie na terenie Placówki Socjalizacyjnej Panda w Kozienicach.
W niedzielę odbyło się spotkanie autorskie z Beatą Smykiewicz-Różycką, prezesem fundacji, podczas którego odbyła się ponowna promocja wydanej w ubiegłym roku książki pt. „Okruchy dnia, czyli Krzysiek i inne zapiski”.


Podczas trwania kampanii dodatkowo przeprowadzone zostały warsztaty z samobadania piersi.

Kolejna część kampanii zaplanowana jest już na drugą cześć października.

Enea Wytwarzanie już od pierwszej edycji projektu angażuje się w działania fundacji. Jako spółka społecznie odpowiedzialna wspiera szczytne inicjatywny i promuje profilaktykę zdrowotną – powiedział Marcin Łukasiewicz, wiceprezes zarządu ds. pracowniczych Enei Wytwarzanie.

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe