Oddawali krew dla potrzebującego policjanta

  • 19.04.2017, 19:07
  • A. Kołdej/KPP Zwoleń
Oddawali krew dla potrzebującego policjanta KPP Zwoleń
Prawie 33 litry krwi udało się zebrać dla rannego policjanta z Posterunku Policji w Kazanowie. Policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu serdecznie dziękują wszystkim, którzy odpowiedzieli na ich apel i przyszli oddać krew dla potrzebującego funkcjonariusza

Dzisiaj (19.04) przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu w godzinach od 8.00 do 14.00 stanął Mobilny Punkt Poboru Krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia. Mając nadzieję, że na apel z prośbą o krew dla policjanta odpowie duża liczba osób, drugi punkt poboru krwi zorganizowano w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu. Na apel licznie odpowiedzieli policjanci, pracownicy Policji, strażacy, przedstawiciele nadleśnictwa oraz innych służb mundurowych. W zbiórkę krwi dla policjanta włączyli się również mieszkańcy powiatu zwoleńskiego i lipskiego. Dzięki tak dużemu zaangażowaniu w pomoc dla rannego funkcjonariusza, który obecnie przebywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, udało się zebrać ponad 33 litry krwi. W zbiórce wzięło udział 104 osoby, a 73 osoby oddało krew. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze i pracownicy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, którym w dniu 12 kwietnia br. udało się zebrać prawie 11 litrów krwi.

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę krwi dla ich kolegi Grzegorza.

A. Kołdej/KPP Zwoleń

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe