99. rocznica odzyskania niepodległości

  • 13.11.2017, 11:08 (aktualizacja 13.11.2017, 13:23)
  • Red.
99. rocznica odzyskania niepodległości Fot. Arkadiusz Molenda
Jest to data niezwykle ważna dla Polaków. Tego dnia Kozieniczanie i mieszkańcy regionu licznie świętowali to wydarzenie.

W Kozienicach o godzinie 10:30 w kościele pw. Świętego Krzyża odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie, uczestnicy udali się na cmentarz parafialny gdzie po wspólnej modlitwie i odśpiewaniu pieśni patriotycznych przyszedł czas na przemówienia i złożenie kwiatów. Na zakończenie Orkiestra Dęta OSP w Kozienicach odegrała „Rotę”.

O godz. 14:00 w sali kameralnej CK-A odbył się VIII koncert muzyki polskiej pt.: „Niepodległa Nuta”. Wystąpili nauczyciele i uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

Fot. Arkadiusz Molenda

FB: Tak-Nie-Obiektywnie

Red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe