Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni Kozienice za nami
Aż 18 litrów krwi oddali w środę, 10 listopada w Elektrowni Kozienice honorowi krwiodawcy. Była to już piąta akcja zorganizowana na terenie spółki w tym roku w ramach programu "Energię mamy we krwi", w który zaangażowana jest cała Grupa Enea.
15.11.2021 10:55