Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 07:04
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

INFORMACJA O BIEŻĄCEJ SYTUACJI  W SP ZZOZ w KOZIENICACH
INFORMACJA O BIEŻĄCEJ SYTUACJI W SP ZZOZ w KOZIENICACH
Jak już wcześniej informowaliśmy, w dniach 28, 29 lipca 2021 roku odbył się Audit Recertyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością w zakresie normy ISO PN-EN 9001:2015. Firma TUV NORD Polska Sp. z o. o. w Katowicach stwierdziła, że SP ZZOZ w Kozienicach stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO PN-EN 9001:2015 i przyznała nam 26 sierpnia 2021 roku Certyfikat jakości w zakresie: leczenie szpitalne, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze, nocna i świąteczna opieka zdrowotna, transport sanitarny, ratownictwo medyczne, diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, podstawowa opieka zdrowotna, profilaktyka i promocja zdrowia, opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień ważny od 11 października 2021 roku do 10 października 2024 roku 12.10.2021 11:52
MATKA JUŻ WIE!
MATKA JUŻ WIE!
Pozwalamy sobie założyć, że postaci Rafała “Zielonego” Lechańskiego nie trzeba przedstawiać nikomu, kto otworzy stronę z tą relacją. Dedykowany jego pamięci koncert pod hasłem „Matka się dowie!” odbył się zgodnie z zapowiedziami w sobotę, 9 października, w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego. 12.10.2021 11:16    1
Kozienice z nowym placem zabaw dzięki wsparciu PSE
Kozienice z nowym placem zabaw dzięki wsparciu PSE
Mieszkańcy Kozienic mogą już korzystać z nowego placu zabaw przy ul. Mickiewicza. Inwestycja zrealizowana została ze środków pozyskanych w ramach dobrosąsiedzkiego programu ,,WzMOCnij swoje otoczenie", organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. 11.10.2021 09:48
OKO 19/453
OKO 19/453
452. NUMER TYGODNIKA OKO JUŻ DOSTĘPNY! 07.10.2021 06:33
Kolejna edycja kampanii „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi” ze wsparciem od Enei Wytwarzanie
Kolejna edycja kampanii „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi” ze wsparciem od Enei Wytwarzanie
W sobotę, 18 września rozpoczęła się już 6. edycja kampanii społeczno-charytatywnej „Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi.” Organizatorem akcji jest Fundacja Energia-Działanie, natomiast partnerem wydarzenia jest Enea Wytwarzanie. 24.09.2021 16:27
W Kozienickim Domu Kultury zagrają ku pamięci „Zielonego
W Kozienickim Domu Kultury zagrają ku pamięci „Zielonego
„Matka się dowie!” to tytuł koncertu muzyki alternatywnej, który odbędzie się 9 października w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wydarzenie poświęcone będzie pamięci Rafała „Zielonego” Lechańskiego. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny 24.09.2021 13:58
Gratka dla miłośników jazzu. Gwiazdorski duet wystąpi w Kozienickim Domu Kultury!
Gratka dla miłośników jazzu. Gwiazdorski duet wystąpi w Kozienickim Domu Kultury!
Tego koncertu kozieniccy miłośnicy dobrej muzyki nie mogą po prostu przegapić. Z okazji „Międzynarodowego Dnia Muzyki”, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka wystąpią Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski. Koncert zaplanowano na czwartek, 7 października. Początek wydarzenia w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego o godz. 18.00. 23.09.2021 13:56
„Enea Wytwarzanie w zgodzie z naturą – wspólne z pożegnanie lata” w PSP im. Tadeusza Kościuszki w Głowaczowie
„Enea Wytwarzanie w zgodzie z naturą – wspólne z pożegnanie lata” w PSP im. Tadeusza Kościuszki w Głowaczowie
We wtorek, 21 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Głowaczowie odbyło się pożegnanie lata. We wspólnym wydarzeniu udział wzięła społeczność szkolna oraz reprezentacja Enei Wytwarzanie, na czele z Marcinem Łukasiewiczem, wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych 22.09.2021 14:04
Enea Wytwarzanie partnerem głównym Jubileuszowej Gali Biznesu
Enea Wytwarzanie partnerem głównym Jubileuszowej Gali Biznesu
17 września Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej obchodziła wspaniały jubileusz 30-lecie istnienia, Enea Wytwarzanie była głównym partnerem Wydarzenia. 21.09.2021 18:27
W poszukiwaniu meteorytów z Eneą Wytwarzanie
W poszukiwaniu meteorytów z Eneą Wytwarzanie
W piątek, 17 września w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach odbyło się seminarium, tematem którego były badania nad meteorytami. Organizatorem projektu był Zespół Szkół nr 1 w Kozienicach, Partnerem tego wydarzenia była Enea Wytwarzanie. 21.09.2021 11:28
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama