Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 22:38
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

IV Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym już za nami!
IV Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym już za nami!
Kilkudziesięciu obecnych oraz emerytowanych pracowników Grupy Enea wzięło udział w IV Mistrzostwach Grupy Enea w Tenisie Stołowym. Turniej odbył się w sobotę 29 lutego w hali sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Enea Wytwarzanie była sponsorem tego sportowego wydarzenia. 07.03.2020 10:15
O pamięć i cześć
O pamięć i cześć
Kozienicki Zespół Szkół nr 1 od kilku już lat bierze udział w organizowanym corocznie przez wicemarszałka senatu Stanisława Karczewskiego konkursie pod hasłem “Żołnierze Wyklęci - walka o pamięć i cześć”. 4 marca, trzy dni po obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, odbył się tam zatem jego szkolny etap. Przygotowane przez uczniów prezentacje oceniał sam wicemarszałek. 06.03.2020 17:08
Bieg Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zwoleniu
Bieg Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zwoleniu
W niedzielę, 1 marca, w całym kraju po raz VIII odbył się Bieg Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Objął swym zasięgiem aż 370 miast, w tym Zwoleń. Sponsorem wydarzenia była Enea Wytwarzanie. 06.03.2020 10:22
„Media – Tech Academy Enea” – robotyka i programowanie
„Media – Tech Academy Enea” – robotyka i programowanie
26 lutego 2020 roku w Bibliotece Publicznej Gminy Kozienice - Filia nr 8 odbyły się warsztaty z programowania i robotyki skierowane do uczniów z Gminy Kozienice. Projekt zrealizowany został przy wsparciu Gminy Kozienice, zaś Enea Wytwarzanie była partnerem tego wydarzenia. 05.03.2020 14:51
Chcę, żeby ludzie byli szczęśliwi
Chcę, żeby ludzie byli szczęśliwi
Bliskość dnia 8 marca dyktuje, że na pierwszej stronie naszego pisma musi znaleźć się kobieta - i to taka, która na swoje eksponowane miejsce zapracowała po stokroć. O byciu kobietą przedsiębiorczą, aktywną zawodowo, artystycznie i społecznie, a przy tym spełnioną rodzinnie, rozmawiamy z Panią Ireną Nalewajko. 05.03.2020 14:20
Kozienickie spotkanie z Andrzejem Dudą
Kozienickie spotkanie z Andrzejem Dudą
Około godziny 19 zakończyło się dzisiejsze spotkanie przedwyborcze z urzędującym obecnie Prezydentem RP i zarazem kandydatem w nadchodzących wyborach, Andrzejem Dudą. 28.02.2020 20:22    1
Dom Wypoczynkowy „Świetlik” w Dziwnówku
Dom Wypoczynkowy „Świetlik” w Dziwnówku
Enea Wytwarzanie zaprasza do Domu Wypoczynkowego „Świetlik” położonego w przepięknej nadmorskiej miejscowości Dziwnówek, przy ul. Mickiewicza 2. 28.02.2020 14:10
Trzeba wyartykułować wreszcie co chcemy, czyli XIX Sesja Rady Powiatu Kozienickiego
Trzeba wyartykułować wreszcie co chcemy, czyli XIX Sesja Rady Powiatu Kozienickiego
W czasie XIX Sesji Rady Powiatu Kozienickiego VI kadencji ogólnie rzecz biorąc panowała zgoda. Zgadzano się powszechnie, że trzeba coś w sprawie Szpitala zrobić i że o pomoc w tej sprawie należy poprosić samorządowców z Parkowej. Udało się też najwyraźniej dojść do konsensusu, że Rada Powiatu Kozienickiego nie wie, czego konkretnie chce od kozienickiej Rady Miejskiej i że zarazem mimo wszystko powinna to coś wreszcie wyartykułować. Na koniec zgodzono się, że sesja trwa za długo i jest kolejną z wielu, na których temat jest wałkowany w nieskończoność i niewiele z tego wałkowania wynika. 25.02.2020 16:43
CHCEMY BUDOWAĆ SILNĄ MARKĘ
CHCEMY BUDOWAĆ SILNĄ MARKĘ
O nowym logo Gminy Kozienice, ekonomii społecznej, nowej organizacji profilaktyki i osiągnięciach na polu polityki społecznej rozmawiamy z panią wiceburmistrz Kozienic, Dorotą Stępień. 20.02.2020 16:06
Bliski koniec prac na ul. Radomskiej i skrzyżowaniu z Warszawską
Bliski koniec prac na ul. Radomskiej i skrzyżowaniu z Warszawską
Burmistrz Piotr Kozłowski przedstawił dziś odpowiedź, jaką uzyskał ze strony GDDKiA w sprawie terminu zakończenia uciążliwych dla mieszkańców prac drogowych trwających obecnie w Kozienicach oraz tych dopiero planowanych, na ulicy Głowaczowskiej. Przewidywany termin zakończenia prac na ul. Radomskiej i jej skrzyżowaniu z ul. Warszawską to 15.03.2020. Następnie wykonawca rozpocznie prace na ulicy Głowaczowskiej, które potrwają do lipca. W dalszej kolejności prace prowadzone będą na skrzyżowaniu (rondzie) ulic Radomskiej i Głowaczowskiej 18.02.2020 11:06
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama