Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 20:49
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

POMOC GMINY KOZIENICE DLA SZPITALA POWIATOWEGO
POMOC GMINY KOZIENICE DLA SZPITALA POWIATOWEGO
Z uwagi na trudną sytuacją finansową Szpitala Powiatowego w Kozienicach Burmistrz Gminy Kozienice w ramach wsparcia i pomocy dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej decyzją z dnia 6 lutego br. umorzył powiatowemu szpitalowi podatek od nieruchomości za rok 2018 10.02.2020 16:05    2
Czy to już pożegnanie z Afryką? Otwarcie wystawy „Rowerem przez Saharę i jeszcze dalej” w kozienickim Muzeum
Czy to już pożegnanie z Afryką? Otwarcie wystawy „Rowerem przez Saharę i jeszcze dalej” w kozienickim Muzeum
W piątkowy wieczór 7 lutego odbyło się w Muzeum Regionalnym w Kozienicach im. prof. Tomasza Mikockiego otwarcie wystawy niezwykłej, choć tym razem niezwiązanej z naszym regionem. Zaprezentowaną mianowicie wystawę fotografii, plansz i artefaktów, dokumentujących samotną rowerowa podróż przez Afrykę, jaką niemal 40 lat temu odbył Jacek Herman-Iżycki. 10.02.2020 12:29
Informacja dotycząca wprowadzenia czasowej organizacji ruchu w związku z zamknięciem odcinków dróg krajowych nr 48 i 79
Informacja dotycząca wprowadzenia czasowej organizacji ruchu w związku z zamknięciem odcinków dróg krajowych nr 48 i 79
...czyli ulic Radomskiej, Warszawskiej i Lubelskiej w Kozienicach. 06.02.2020 15:47
Enea Wytwarzanie kontynuuje współpracę z samorządami w sprawie rozwoju OZE. Podpisała list intencyjny z gminą Pniewy
Enea Wytwarzanie kontynuuje współpracę z samorządami w sprawie rozwoju OZE. Podpisała list intencyjny z gminą Pniewy
28 stycznia 2020 r. w Enei Wytwarzanie odbyło się kolejne podpisanie listu intencyjnego w zakresie rozwoju energetyki odnawialnej. Pniewy to kolejny samorząd, z którym spółka podjęła współpracę dotyczącą OZE. 03.02.2020 14:54    1
"But if you try sometimes...", czyli po spotkaniu informacyjnym w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 48
"But if you try sometimes...", czyli po spotkaniu informacyjnym w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 48
We wtorek, 28 stycznia, odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kozienicach spotkanie informacyjne z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie rozpoczętych już prac projektowych nad rozbudową drogi krajowej nr 48 na odcinku od Janikowa do granic administracyjnych Gminy w Brzeźnicy. 29.01.2020 12:52
"Znajdziemy się po drugiej stronie", czyli XVIII Sesja Rady Powiatu Kozienickiego VI Kadencji
"Znajdziemy się po drugiej stronie", czyli XVIII Sesja Rady Powiatu Kozienickiego VI Kadencji
Tym razem sesji Rady Powiatu chyba nikt nie mógłby uznać za nudną, o ile nie spóźniłby się na jej początek, bądź nie odpuściłby sobie drugiej połowy... 28.01.2020 13:43
„A, to taki bajkowy obrazek...” - wernisaż wystawy Sławomira Zawadzkiego w kozienickim CK-A
„A, to taki bajkowy obrazek...” - wernisaż wystawy Sławomira Zawadzkiego w kozienickim CK-A
W piątek, 24 stycznia, w Sali Wystawowej CK-A odbył się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku wyjątkowego - co tyczy się tyleż jakości i stylu prac, co niecodziennej skromności - kozienickiego artysty, Sławomira Zawadzkiego. 25.01.2020 17:15
Kozienice. Czy powstanie kolejne rondo?
Kozienice. Czy powstanie kolejne rondo?
Czyli o propozycji współpracy ze strony Gminy Kozienice w zakresie przebudowy i zmian w organizacji ruchu na DK nr 79. 24.01.2020 09:19
Pionki: E-usługi dla mieszkańców
Pionki: E-usługi dla mieszkańców
W dniu 10 stycznia 2020 r. w urzędzie miasta Pionki burmistrz Robert Kowalczyk i skarbnik miasta Beata Pietrus podpisali umowę o dofinansowanie e-usług z wicemarszałkiem województwa mazowieckiego Rafałem Rajkowskim. 15.01.2020 19:01
"Tę szkołę wybudowała Elektrownia" - umowa patronacka między Eneą Wytwarzanie a ZS nr1 W Kozienicach
"Tę szkołę wybudowała Elektrownia" - umowa patronacka między Eneą Wytwarzanie a ZS nr1 W Kozienicach
Uroczystym wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz wspólnym odśpiewaniem Hymnu rozpoczęło się spotkanie w Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach, podczas którego podpisana została Umowa Patronacka, zawierająca deklarację kontynuacji oraz rozszerzenia współpracy Enei Wytwarzanie z lokalną szkołą branżową. 15.01.2020 13:55
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama