Energia Kozienice-LKS Mszczonowianka 0:2

• 03.09.2016, 19:24 (aktualizacja 04.09.2016, 21:15)
  • Admin admin
Energia Kozienice-LKS Mszczonowianka 0:2 Red.
Rozegrany 3 września mecz Energii Kozienice-LKS Mszczonowianka zakończył się porażką gospodarzy 0:2.

Goście od pierwszych minut zaczęli nacierać na bramkę Kozieniczan i już w pierwszej połowie meczu strzelili bramkę. W drugiej LKS poprawił wynik o kolejne celne  trafienie. Piłkarze Energii wyprowadzili kilka obiecujących kontrataków,  jednak nie udało im się strzelić gola.

Bramki dla Mszczonowianki: Gregorowicz (12 min.), Cackowski (90 min.)