Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:24
Przeczytaj!
Reklama

AKTUALNOŚCI

Ratownicy przedmedyczni Enei Wytwarzanie wsparli akcję „Ratowniczek pomaga Ci pomagać”
Ratownicy przedmedyczni Enei Wytwarzanie wsparli akcję „Ratowniczek pomaga Ci pomagać”
Ratownicy przedmedyczni Enei Wytwarzanie przeprowadzili warsztaty pierwszej pomocy dla uczniów klas 0 – III Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kozienicach. 21.10.2025 21:15    2
Wsiedlenie różanki, małży i raków do zbiornika wodnego „Traszka”
Wsiedlenie różanki, małży i raków do zbiornika wodnego „Traszka”
W czwartek, 16 października nad zbiornikiem „Traszka” w okolicach Elektrowni Kozienice przeprowadzono zarybianie – do wody trafiły różanki, raki błotne oraz małże. 20.10.2025 16:19
IX Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym – sportowe emocje, integracja i spotkanie z zawodnikami PZTS
IX Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym – sportowe emocje, integracja i spotkanie z zawodnikami PZTS
W sobotę, 11 października 2025 roku, w Kozienicach odbyły się IX Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym. Zawody zgromadziły blisko 40 uczestników – obecnych i emerytowanych pracowników z całej Grupy Enea, którzy rywalizowali w czterech kategoriach. Wydarzenia zorganizowała Enea Wytwarzanie wraz ze Stowarzyszeniem Klub Tenisa Stołowego Kozienice. 16.10.2025 09:00
Jarmark Bożonarodzeniowy w Kozienicach – ogłaszamy nabór Wystawców
Jarmark Bożonarodzeniowy w Kozienicach – ogłaszamy nabór Wystawców
Gmina Kozienice zaprasza Wystawców do wzięcia udziału w całodziennym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 20 grudnia 2025 r. (sobota) na placu przy Krytej Pływalni „Delfin” w Kozienicach. To wyjątkowe wydarzenie, z ciekawym programem artystycznym, wprowadzi mieszkańców i gości w świąteczny nastrój, a dla Wystawców będzie okazją do sprzedaży produktów i zaprezentowania swojej działalności. 15.10.2025 10:29
„Kraina 5 zmysłów” już otwarta - sensoryczny ogród w Kozienicach powstał dzięki programowi „Zielona społeczność”
„Kraina 5 zmysłów” już otwarta - sensoryczny ogród w Kozienicach powstał dzięki programowi „Zielona społeczność”
We wtorek, 14 października o godzinie 10:00, w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kozienicach odbyło się oficjalne otwarcie ogrodu sensorycznego „Kraina 5 zmysłów”. Projekt został zrealizowany dzięki grantowi przyznanemu w ramach ogólnopolskiego programu „Zielona społeczność”, prowadzonego przez Fundację Enea – Energia Wspólnoty. 15.10.2025 10:02
OKO 19/549
OKO 19/549
Najnowsze wydanie! 09.10.2025 07:09
Enea S.A. i Gmina Kozienice wspólnie dla środowiska – rusza projekt „Edukacja środowiskowa – ścieżka edukacyjna w Parku Królewskim”
Enea S.A. i Gmina Kozienice wspólnie dla środowiska – rusza projekt „Edukacja środowiskowa – ścieżka edukacyjna w Parku Królewskim”
W Kozienicach startuje innowacyjny projekt partnerski, który ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej oraz wzmocnienie edukacji przyrodniczej wśród mieszkańców regionu. Dzięki współpracy Enei S.A. oraz Gminy Kozienice, już od października 2025 roku rozpoczną się prace nad utworzeniem ścieżki edukacyjno-przyrodniczej w zabytkowym Parku Królewskim, znajdującym się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego. 08.10.2025 10:03
W Elektrowni Kozienice energię mają we krwi!
W Elektrowni Kozienice energię mają we krwi!
W Elektrowni Kozienice zebrano ponad 15 litrów krwi podczas trzeciej w tym roku akcji krwiodawstwa w ramach programu „Energię mamy we krwi”. 06.10.2025 17:23
Brevetowe Zakończenie Sezonu z Eneą Wytwarzanie już za nami
Brevetowe Zakończenie Sezonu z Eneą Wytwarzanie już za nami
Za nami prawdziwe święto miłośników dwóch kółek. Trzecia edycja Brevetowego Zakończenia Sezonu z Eneą przeszła do historii, pozostawiając uczestnikom masę niezapomnianych wspomnień, sportowych emocji i satysfakcji z pokonanych kilometrów. 30.09.2025 21:05
Enea Wytwarzanie kontynuuje cykl działań edukacji ekologicznej w szkołach podstawowych
Enea Wytwarzanie kontynuuje cykl działań edukacji ekologicznej w szkołach podstawowych
Enea Wytwarzanie wraca z działaniami edukacyjnymi realizowanymi w ramach spotkań z uczniami szkół podstawowych z terenu gminy Kozienice. W piątek, 26 września, Jacek Tabor odwiedził PSP nr 3 w Kozienicach. 30.09.2025 20:00
Komentarze
Autor komentarza: MS Treść komentarza: #muremzamirkiem Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10 Źródło komentarza: OKO 24/554 Autor komentarza: multi Treść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :) Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39 Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ? Autor komentarza: MB Treść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością. Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34 Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażu Autor komentarza: anonim Treść komentarza: NO to ciekawe Data dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53 Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADA Autor komentarza: Zdzisław S. Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze . Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58 Źródło komentarza: OKO 9/515 Autor komentarza: Emerytka Treść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!! Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43 Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama